מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

  ריפוי קשרירים ® – ריפוי נקודות טריגר

  מומחים בארה"ב מצאו כי כ-75-85% מכלל הכאבים נובעים מתסמונת הכאב השרירי-מחתלתי [Myo-Fscial Pain Syndrome]. התסמונת נובעת מהיווצרות קשרירים [קשריר = נקודות טריגר = Trigger Point] המקרינים כאב ומגבילות תנועה.

  ריפוי קשרירים® [Trigger Point Therapy], זוהי שיטת טיפול מערבית מתקדמת, המטפלת גם בשרירים התנועתיים וגם ברקמות הרכות. השיטה מתוארת בפרוטרוט בספר "חיים ללא כאבים" מאת ד"ר איתן לוי PhD.

  מערכת שרירי התנועה זוהי המערכת שהיא בעלת המסה הגבוהה ביותר בגוף האדם והיא מהווה כמחצית מתכולתו. לכן, תפקודו של גוף האדם מושפע ממנה. כדי שהשרירים התנועתיים יפעלו בצורה תקינה, נחוצה זרימת דם תקינה אל השריר וממנו. במצב מטבולי תקין קיימת אספקה השוטפת של חמצן והמזון אל השריר ובמקביל מתקיים גם ניקוז רעלים ופינוים.

  כיצד נוצר  קשריר [נקודת טריגר]?

  קשרירים [נקודת טריגר, טריגר פוינטס] נוצרים כאשר סיבים של שריר מסוים מכווצים לאורך זמן, במצב נתון. המצב הזה גורם לחסימה של אספקת הדם לאזור וגורמת להחמרה בכיווץ. השריר מתכווץ עוד יותר וזה בעצם הופך למעגל סגור המוביל לבסוף לקריסה מטבולית.

  איך מזהים את הקשרירים [נקודת טריגר]?

  את הקשריר [נקודת הטריגר] ניתן לחוש במישוש וע"י גלאי אלקטרוני. באזור הנקודה קיים עיבוי בגודל של עדשה עד אפונה והשריר לכל אורכו מתוח מאוד ממש כמו מיתר של גיטרה. חשוב לציין כי ככל שהקשרירי [נקודת טריגר] קיים זמן רב יותר, החולה יסבול מהתופעה בחומרה רבה יותר, שאף עלולה לפגוע בתפקודו היומיומי. קשרירים [נקודות טריגר] אלה אינם נראים בצילומי רנטגן CT MRI דבר המקשה על האיבחון וגורם לאיבחונים שגויים רבים ובעקבותיהם לטיפולים שגויים, בכלל זה לניתוחים מיותרים.

  קשרירים בגלל אורח החיים הלקוי

  קשרירים [נקודות טריגר] שכיחים כיום בקרב האוכלוסייה וזאת בשל שחיקת השלד הנובעת מ

  • יציבה לקויה
  • תנועה מועטה מדיי
  • דפוסי תנועה שאינם נכונים
  • מתיחת יתר של השרירים
  • חיזוק יתר
  • עבודה בסולם מאמצים מואץ
  • ועוד מגוון סיבות הגורמות לכך.
  • חבלה בעקבות תאונה
  • נפילה
  • אורח חיים לקוי.

   

  אילו כאבים ומצבים יכולים להיגרם מקשרירים [נקודות טריגר]?

  כאבים בכל אזורי הגוף:
  ראש, צוואר, חזה, ידיים, בטן, גב, ישבן, רגליים.
  בעיות אורתופדיות, מגבלות תנועה

  ובעיות פנימיות לכאורה שנובעות למעשה מכאב מוקרן.

  מרפאת הסוף לכאב מציעה טיפול מקיף בקשרירים [נקודות טריגר]

  במרפאת הסוף לכאב אנו מציעים פתרון מקיף למקור הכאב ולסיבות הגורמות לכאב, בפרט כאבי גב, צוואר, ראש וכו', הנובעים מקשרירים [נקודות טריגר]. ד"ר איתן לוי PhD, מומחה לרפואה טבעית, הקים את מרפאות הסוף לכאב ופיתח את שיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי, המאפשרת הפגת כאבים ושיפור בתנועתיות, המביאים לשיפור עצום באיכות החיים! מטופלים רבים כבר אינם נזקקים לתרופות לשיכוך כאבים ונוגדי דלקת ונמנעו מניתוחים מיותרים ומסוכנים. ניתן להתרשם מסרטוני עדויות מטופלים בערוץ היוטיוב של מרפאת הסוף לכאב!

  ד"ר איתן לוי PhD הקים את מכללת איתן בה הוא מלמד מטפלים את השיטה ואת מקצועות הרפואה המשלימה.

  מאמרים נוספים רלוונטים

  טיפול בכאבי גב

  בדורנו ישנם הרבה יותר תלונות על כאבי גב ביחס לעבר. אנשים רבים מבלים שעות רבות בעבודה מול המחשב ועובדה זו לא עושה טוב עם הגב […]

  לימודי רפואה משלימה

  תחום הרפואה המשלימה כובשת יותר ויותר את העולם המערבי. אם בעבר נחשבו הטיפולים באמצעות צמחי המרפא כטיפולים פרימיטיביים, כיום אנו נחשפים לרפואה המשלימה המציעה את […]

  רפואת יתר

  אתם נוטלים מספר תרופות והמצב לא מתאזן? רוצים לבדוק אם יש ברפואה הטבעית (המשלימה) אפשרות לעזור? נשמח להזמינכם לייעוץ אישי אצל ד"ר לנטורופתיה איתן לוי […]
  לייעוץ עם המכללה
  לייעוץ עם המרפאה
  לייעוץ עם הכנסים

  מכללת איתן

  מרפאות "הסוף לכאב"

  כנסים ואירועים

  קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

  052-2548381

  טיפול בכאבים וריפוי טבעי

  052-2548381

  בכל מקום בארץ ובחו”ל

  052-2548381

  רוצה שנתקשר אליך?

  מלא/י את הפרטים הבאים

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Call
   Mail