מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

קורס רפלקסולוגיה

קורס רפלקסולוגיהקורס רפלקסולוגיה, אשר מועבר במכללת איתן, נועד להקנות את הכלים והמיומנויות הנדרשות לשם טיפול באדם באופן הוליסטי. גישה זו, מתייחסת לאדם בתור מכלול שלם של גוף ונפש ומעניקה את ההתייחסות המלאה והנדרשת לכל היבטי חייו של האדם, הפיזיים והרוחניים.

לימודי רפלקסולוגיה יציגו בפניכם שיטת טיפול הוליסטית אשר מתבצעת דרך כפות הרגליים של המטופל, זאת באמצעות עיסוי ולחיצות מדויקות בכפות הרגליים. צרו קשר עם המכללה כבר היום והבטיחו לעצמכם מקום בקורס הקרוב.

 

על חשיבותו של קורס רפלקסולוגיה

רבים כבר מכירים את המונח רפלקסולוגיה, אך טרם התנסו בכך בעצמם. בראש ובראשונה חשוב לציין כי תורת הרפלקסולוגיה נשענת על מפת כף הרגל, אשר מהווה מעין מראה לכל הגוף. כלומר האזורים השונים בכף הרגל, לרבות הקווים, התעלות והגבעות, משקפים למעשה את כל האיברים שנמצאים בגוף. מתוך הנחה זו, הרי שניתן לטפל בבעיות שונות בעזרת עיסוי ולחיצות באזורים מסוימים בכף הרגל.

חשוב לציין כי פעולה זו דורשת מיומנות רבה וכי הפעלת הלחץ בנקודה לא נכונה עשוי להביא לתוצאה הפוכה מהמבוקש. על מנת להימנע ממצבים שכאלו, הירשמו אל קורס רפלקסולוגיה מקצועי אשר מועבר על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום. הקורס יספק את ההכשרה הנחוצה ויציג בפניכם את אזורים השונים בכף הרגל והדרך הטובה ביותר להיעזר בהם לשם טיפול בבעיות בריאותיות ורגשיות שונות. מכאן למעשה נובעת חשיבותו של הקורס. הוא זה אשר יכשיר את דור המטפלים הבא ויעניק לכם את הכלים הנחוצים לשם טיפול מדויק ויעיל באנשים רבים.

 

מה ממתין לכם בסיומו של הקורס?

בוגרי קורס רפלקסולוגיה במכללת איתן זוכים בתעודת מוסמך ברפלקסולוגיה. התעודה מוכרת ע"י ההתאחדות הישראלית לבריאות משלימה וההתאחדות האירופאית לנטורופתיה [UEN]. מעבר לכך, התעודה מוכרת גם לצורך ביטוח אחריות מקצועית ולצורך תעסוקה. בסיומו של הקורס תוכלו גם אתם לצאת אל עולם התעסוקה מצוידים בכל הכישורים והמיומנויות הנדרשות לשם ביצוע תפקידכם בצורה המקצועית והנאמנה ביותר. בוגרי הקורס יכולים להשתלב כבר בסיום הלימודים בקליניקות פרטיות שונות ואף במערכת הבריאות בישראל ובמדינות שונות באירופה.

למעבר לדף פרטי הקורס לחצו כאן

מאמרים נוספים רלוונטים

קורס טכניקות עיסוי משתלבות למטפלים

הקורס מאפשר למטפלים ללמוד טכניקות עיסוי משתלבות (אינטגרטיביות) לטיפול יעיל יותר ומקיף יותר, בפחות מאמץ מצד המטפל. הקורס המשולב מאגד 12 סדנאות נפרדות וניתן להשתתף בכל […]

קורס עיסוי רקמות עמוק

קורס עיסוי רקמות עמוק

קורס ריפוי קשרירים ®

קורס ריפוי קשרירים, נקודת טריגר, קשריר, כאב, trigger point, trigger point therapy
לייעוץ עם המכללה
לייעוץ עם המרפאה
לייעוץ עם הכנסים

מכללת איתן

מרפאות "הסוף לכאב"

כנסים ואירועים

קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

03-674-3403

טיפול בכאבים וריפוי טבעי

052-254-8381

בכל מקום בארץ ובחו”ל

052-254-8381

רוצה שנתקשר אליך?

מלא/י את הפרטים הבאים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail