מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

  קורס רפלקסולוגיה

  קורס רפלקסולוגיהקורס רפלקסולוגיה, אשר מועבר במכללת איתן, נועד להקנות את הכלים והמיומנויות הנדרשות לשם טיפול באדם באופן הוליסטי. גישה זו, מתייחסת לאדם בתור מכלול שלם של גוף ונפש ומעניקה את ההתייחסות המלאה והנדרשת לכל היבטי חייו של האדם, הפיזיים והרוחניים.

  לימודי רפלקסולוגיה יציגו בפניכם שיטת טיפול הוליסטית אשר מתבצעת דרך כפות הרגליים של המטופל, זאת באמצעות עיסוי ולחיצות מדויקות בכפות הרגליים. צרו קשר עם המכללה כבר היום והבטיחו לעצמכם מקום בקורס הקרוב.

   

  על חשיבותו של קורס רפלקסולוגיה

  רבים כבר מכירים את המונח רפלקסולוגיה, אך טרם התנסו בכך בעצמם. בראש ובראשונה חשוב לציין כי תורת הרפלקסולוגיה נשענת על מפת כף הרגל, אשר מהווה מעין מראה לכל הגוף. כלומר האזורים השונים בכף הרגל, לרבות הקווים, התעלות והגבעות, משקפים למעשה את כל האיברים שנמצאים בגוף. מתוך הנחה זו, הרי שניתן לטפל בבעיות שונות בעזרת עיסוי ולחיצות באזורים מסוימים בכף הרגל.

  חשוב לציין כי פעולה זו דורשת מיומנות רבה וכי הפעלת הלחץ בנקודה לא נכונה עשוי להביא לתוצאה הפוכה מהמבוקש. על מנת להימנע ממצבים שכאלו, הירשמו אל קורס רפלקסולוגיה מקצועי אשר מועבר על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום. הקורס יספק את ההכשרה הנחוצה ויציג בפניכם את אזורים השונים בכף הרגל והדרך הטובה ביותר להיעזר בהם לשם טיפול בבעיות בריאותיות ורגשיות שונות. מכאן למעשה נובעת חשיבותו של הקורס. הוא זה אשר יכשיר את דור המטפלים הבא ויעניק לכם את הכלים הנחוצים לשם טיפול מדויק ויעיל באנשים רבים. רפואה אלטרנטיבית היא תחום שהולך וגדל בקצב מסחרר בשנים האחרונות ונותן מענה יעיל לקהל גדול של מטופלים, כיום ניתן לעבור אפילו קורס רפואה אלטרנטיבית אונליין.

   

  מה ממתין לכם בסיומו של הקורס?

  בוגרי קורס רפלקסולוגיה במכללת איתן זוכים בתעודת מוסמך ברפלקסולוגיה. התעודה מוכרת ע"י ההתאחדות הישראלית לבריאות משלימה וההתאחדות האירופאית לנטורופתיה [UEN]. מעבר לכך, התעודה מוכרת גם לצורך ביטוח אחריות מקצועית ולצורך תעסוקה. בסיומו של הקורס תוכלו גם אתם לצאת אל עולם התעסוקה מצוידים בכל הכישורים והמיומנויות הנדרשות לשם ביצוע תפקידכם בצורה המקצועית והנאמנה ביותר. בוגרי הקורס יכולים להשתלב כבר בסיום הלימודים בקליניקות פרטיות שונות ואף במערכת הבריאות בישראל ובמדינות שונות באירופה.

  למעבר לדף פרטי הקורס לחצו כאן

  מאמרים נוספים רלוונטים

  סדנת דיקור פנים אנטי אייג'ינג

  סדנת דיקור פנים אנטי אייג'ינג, דיקור קוסמטי, טיפול בקמטים, הצערת פנים

  ערב מבוא לקורס עיסוי רפואי בנקודות טריגר

  לקראת פתיחת המחזורים הקרובים של הקורס, הנכם מוזמנים לערב מבוא ללא תשלום. בשיטה זו מטפלים במקור הכאבים כפיתרון טבעי לכאבים. אלפי מטופלים שטופלו בשיטה זו […]

  קורס דיקור יבש

  קורס דיקור יבש במכללת איתן, דיקור קשרירים, דיקור נקודות טריגר, דיקור רפואי, דיקור אורתופדי, דיקור מערבי, IMS בשונה מ: דיקור סיני, דיקור יפני, דיקור קוריאני, סו ג'וק
  לייעוץ עם המכללה
  לייעוץ עם המרפאה
  לייעוץ עם הכנסים

  מכללת איתן

  מרפאות "הסוף לכאב"

  כנסים ואירועים

  קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

  052-2548381

  טיפול בכאבים וריפוי טבעי

  052-2548381

  בכל מקום בארץ ובחו”ל

  052-2548381

  רוצה שנתקשר אליך?

  מלא/י את הפרטים הבאים

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Call
   Mail