מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

טריגר פוינט מטפלים

במידה וגם אתם מצאתם את עצמכם מחפשים איך טריגר פוינט מטפלים יכול להיות חלק מחייכם, הרי שהגעתם למקום הנכון.

מכללת איתן, אשר פועלת במסגרתו של מרכז איתן מזמינה אתכם לבחור במסלול מרתק אשר יעניק לכם את כל הידע והכלים הנחוצים לטיפול בשיטת ריפוי קשרירים (Trigger Points Therapy).

המכללה שמה לעצמה כמטרה להכשיר את דור המטפלים הבא ועושה את כל האפשרי בכדי לאפשר לכל סטודנט להתפתח בתחום הלימוד אותו בחר.

 

על חשיבותו של טריגר פוינט מטפלים

פציעות, בעיות יציבה והפעלה מוגברת על אזורים ומקומות מסוימים בגוף עשויים להביא להתפתחותן של נקודות מתח הניחנות ברגישות יתר באזורים שונים, זאת לרבות בשרירים, בגידים ובמעטפת השריר. הן למעשה עלולות לגרום לכאב מקומי שיכול להתמיד. גם כאשר הכאב חולף, לאחר מכך הוא עלול לחזור ולהתפשט כמגבלה לאורך מסלול מסוים בגוף. ייתכן ולא תחושו בנקודות מתח אלו במשך שנים ארוכות, אך חשוב לציין כי נקודות רדומות אלה, עשויות לגרום לנוקשות במפרקים בהדרגה ומכאן שלאיבוד טווח התנועה ולנכות תנועתית בגיל מבוגר.

אין ספק כי עיסוי טריגר פוינט מטפלים יהיה זה אשר יצליח לעזור במצבים המורכבים הללו. שיטת עיסויי ייחודית זו מסייעת בהקלה מיידית על הכאבים ותביא לשיפור טווח התנועה של השרירים. חשוב לציין כי שיטה זו תסייע גם במניעת ההחמרה של המצב.

כך שבמידה וגם אתם מעוניינים ללמוד את רזי המקצוע ולעזור לאינספור אנשים אשר סובלים מכאבים ומגבלה בטווח התנועה שלהם, אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקורס מרתק של 10 מפגשים אשר יקנה לכם את היכולת לטפל בקשרירים העיקריים בשרירים לשם שיקום התנועה.

למעבר לדף פרטי הקורס לחצו כאן

מגוון רחב של קורסים לבחירתכם

מכללת איתן מציעה מגוון רחב של קורסים רפואיים לעיסוי לצד רבים אחרים המשתייכים לתחום הרפואה המשלימה. כאן תוכלו גם אתם לגלות עולם של ידע מרתק וכלים נפלאים אשר יהיו שימושיים בחייו של כל אדם, בין אם כתחביב ובין אם בתור קריירה בקליניקות פרטיות או קופות החולים.

אם אתם עדיין לא בטוחים בנוגע לתחום הלימוד הספציפי המתאים לכם ביותר, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המכללה כבר היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהמליץ על הקורס המתאים לכם ביותר.

מאמרים נוספים רלוונטים

קורס טכניקות עיסוי משתלבות למטפלים

הקורס מאפשר למטפלים ללמוד טכניקות עיסוי משתלבות (אינטגרטיביות) לטיפול יעיל יותר ומקיף יותר, בפחות מאמץ מצד המטפל. הקורס המשולב מאגד 12 סדנאות נפרדות וניתן להשתתף בכל […]

קורס ריפוי קשרירים ®

קורס ריפוי קשרירים, נקודת טריגר, קשריר, כאב, trigger point, trigger point therapy

סדנת עיסוי לזוגות

סדנת עיסוי לזוגות
לייעוץ עם המכללה
לייעוץ עם המרפאה
לייעוץ עם הכנסים

מכללת איתן

מרפאות "הסוף לכאב"

כנסים ואירועים

קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

052-2548381

טיפול בכאבים וריפוי טבעי

052-2548381

בכל מקום בארץ ובחו”ל

052-2548381

רוצה שנתקשר אליך?

מלא/י את הפרטים הבאים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail