מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

רעד בידיים

שמואל סבל במשך כ-3 שבועות
מרעד בלתי מוסבר ביידיים
והוא חשש מאוד שמדובר בפרקינסון.
הרופאים לא מצאו לזה לא הסבר ולא פיתרון.
לאחר טיפול אחד אצל ד"ר איתן לוי ND,PhD,
הבעיה חלפה לגמרי ואבן נגולה מעל ליבו…
פיתרון רעידות בידיים בהעמסת משקל
[שאינן עקב פרקינסון]
בשיטת אית"ן של ד"ר איתן לוי NDND,PhD
הבדיקה נעשתה בסיום טיפול ביד ימין

תמרה הגיעה עם עקמת וכאבי גב מגיל 8,
בנוסף לאוסף תסמינים, 'קיבלה זריקות קורטיזון,
כדורי ארקוקסיה וכד' ולא הומלץ על ניתוח רק בגלל
שלא תוכל לעמוד בו, עברה סדרות טיפולים בשלל שיטות
[פיזיותרפיה, דיקור סיני, עיסוי, טווינה,
פלדנקרייז, אולטרסאונד, לייזר ועוד], ללא הועיל.

לאחר 3 טיפולים בלבד אצל ד"ר איתן לוי ND,PhD
נפתרה סוף כל סוף בעייתה.

רעידות בידיים

רעד בידיים ובמילים אחרות רעידות בידיים הן תנועות בלתי רצונית הנוצרות בעקבות התכווצויות בו-זמניות של קבוצות שרירים שונות. באופן כללי, אנו רועדים תמיד, בקצב שלא מפריע לתפקוד היום יומי שלנו ולכן אין צורך לייחס לרמה זו של רעד בידיים חשיבות רבה מידי. הבעיה מתחילה כאשר הרעד כן מפריע לתפקוד במהלך היום; אם מדובר באחיזה של חפצים, או רעד גם תוך כדי מנוחה שמפריע לפעולת המנוחה.

רעד בידיים – סוגים וגורמים משפיעים

רעידות בידיים עלולות להיגרם כתוצאה מלחץ נפשי, גיל, עייפות כרונית ועוד סיבות רבות.

החלוקה לסוגי רעד בידיים מתבססת על קצב הרעידות לשנייה, והמצבים בעקבותיהם מופיע הרעד. לדוגמא, רעד המופיע בזמן מנוחה או תוך כדי תנועה, או בתנוחות מסוימות. אנו ב"מרפאת הסוף לכאב" במרכז איתן מטפלים ומבריאים לחלוטין רעידות בידיים שאינן קשורות למחלות נוירולוגיות כגון פרקינסון. לדוגמא:

  • רעד ראשוני (Essential Tremor) – הרעד השכיח ביותר, ומופיע בדרך כלל כסימפטום נוירולוגי יחיד. הוא איטי יותר בהשוואה לרעד אחר ויופיע כחלק מבסיס גנטי משפחתי. אמנם הוא איטי יותר, אך הופעתו עדיין מגבילה בחלק מהמקרים את הפעילות היום יומית ברמה מסוימת. מופיע בדרך כלל בזמן שהשרירים נמצאים בתנוחה מסוימת – למשל אחיזת כוס קפה.
  • רעד תנועתי או יציבתי (Action and postural tremor) רעד המופיע בתנועה של השריר או כשאלו נמצאים במנח מסוים, למשל כשאנו מרימים ידיים ומשאירים אותן למעלה לצורך מתיחה.

חוזרים לתפקוד מלא ב"מרפאת הסוף לכאב" במרכז איתן

אנו ב"מרפאת הסוף לכאב" במרכז איתן פועלים בשיטות של הרפואה המשלימה, ומתייצבים כאשר לרפואה הקונבנציונלית אין תשובות. אנו מאמינים שעם ליווי מקצועי ונכון, נוכל להשיב אתכם לתפקוד מלא בלי צורך בזריקות, ניתוחים או תרופות. אל תזניחו את עצמכם, צרו עמנו קשר בהקדם והרשו לנו לסייע לכם לחזור לתפקוד מלא במהירות! לא רבים מודעים לכך שרוב הכאבים ומגבלות התנועה נובעים מתסמונת הכאב השרירי מחתלתי. שמירה על אורח חיים בריא תפחית סיכוי לחזרת הבעיה. אנו כאן גם כדי להזכיר לכם כיצד נראים חיים ללא כאבים!

לצד המומחים שלנו שייעצו, ילוו ויטפלו בכם במקצועיות ואמינות לאורך כל תהליך השחרור מהכאב, פועלת במרכז איתן "מכללת איתן" להכשרת מטפלים בתחום הרפואה המשלימה ולמבקשים לשפר את המודעות והמיומנויות לטובת אורך חיים בריא. 

מאמרים נוספים רלוונטים

הליכון

ראה צליעה

כתף קפואה

רפי הגיע לעיסוי רפואי לטיפול במגבלת תנועה בכתף שנמשכה 30 שנה. לאחר פחות מחצי שעה של טיפול אצל ד"ר איתן לוי ND,PhD התנועה משוחררת לגמרי ואין […]

מגבלה תנועתית

חגית הפסיקה לרקוד מזה כ-10 שנים עקב כאבים ומגבלה תנועתית. לאחר טיפול כפול אצל ד"ר איתן לוי ND,PhD יכולה לחזור לרקוד.    שמוליק הגיע עם […]
לייעוץ עם המכללה
לייעוץ עם המרפאה
לייעוץ עם הכנסים

מכללת איתן

מרפאות "הסוף לכאב"

כנסים ואירועים

קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

03-674-3403

טיפול בכאבים וריפוי טבעי

052-254-8381

בכל מקום בארץ ובחו”ל

052-254-8381

רוצה שנתקשר אליך?

מלא/י את הפרטים הבאים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail