מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

  פריצת דיסק בגב

  אבי הגיע מכופף עם כאבים נוראים
  עקב 3 פריצות דיסקים ותור לניתוח.
  לאחר 3 טיפולים אצל ד"ר איתן לוי PhD,
  בשיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי,
  נמנע הצורך בניתוח.
  הראיון נערך 7 חודשים לאחר הטיפולים.
  סוניה סבלה מפריצת דיסק בגב תחתון,
  מכאבי תופת ומגבלות תנועתיות.
  התרופות לא פתרו את הבעייה ורופא מומחה הציע ניתוח.
  כבר לאחר טיפול אחד של ד"ר איתן לוי PhD,
  בשיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי,
  לא חשה כל כאב והתנועה קלה.
  איריס סבלה מפריצת דיסק בצוואר,
  מכאבי תופת ומגבלות תנועתיות.
  לאחר טיפול אחד של ד"ר איתן לוי ,PhD,
  בשיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי,
  לא חשה כל כאב והתנועה קלה.
  טל סבלה במשך 4 שנים מפריצת דיסק עם כאבים קשים,
  מגבלה תנועתית וחשש מזריקה אפידורלית שהציעו לה.
  בסיום הטיפול של ד"ר איתן לוי PhD,
  בשיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי,
  הכאבים חלפו והגב השתחרר
  כך גם נמנעה מזריקה אפידורלית !!!
  ברטה, בת 86, סובלת מזה כ-9 חודשים
  מפריצת דיסק בגב התחתון,
  מכאבים עזים עם הקרנה לרגל,
  שמפריעים לשינה וקושי להזיז רגל ימין.
  בסיום שני טיפולים אצל ד"ר איתן לוי PhD,
  בשיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי,
  ישנה טוב בלילה ללא כאבים,
  תנועת הרגל משוחררת
  וחשה הפחתה משמעותית בכאבים.
  אברהם הגיע ל"מרפאת הסוף לכאב!" בשנת 2013
  עם כאבים וגוף תפוס במשך שנים רבות.
  לאחר טיפול אחד של ד"ר איתן לוי PhD,
  בשיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי,
  לא חש כל כאב והתנועה קלה וגמישה.
     
     

  טיפול בפריצת דיסק בגב

  כאבי גב הינם כאבים כרוניים שכיחים ביותר בקרב האוכלוסייה המערבית הבוגרת. הגב רגיש מאוד והסיבות לכאבים עלולות להיות מגוונות. אחת הסיבות החמורות יותר לפריצת דיסק בגב הינה לחץ המופעל על הרקמה העצבית שסביב עמוד השדרה. עקב פריצת הנוזל המצוי בדיסק הסחוסי, המצוי בין כל שתי חוליות סמוכות בעמוד השדרה, נוצרת דלקת הגורמת לכאבים.

  הגורמים לפריצת דיסק בגב

  פריצת דיסק בגב עלולה להיגרם מסיבות שונות; החל מתהליך הזדקנות טבעי של הגוף, ומסיבות שבאפשרותנו למנוע בעזרת שמירה על אורח חיים בריא ונכון. בנוסף, ראיות רבות מצטברות לאחרונה ומוכיחות כי קיימים סמנים גנטיים העלולים להגביר את הסיכון לפריצת דיסק. להלן פירוט הגורמים האפשריים לפריצת דיסק בגב:

  • הרגלי בריאות מזיקים – עישון לדוגמה מעלה משמעותית את הסיכון לפריצת דיסק.
  • גיל – תהליכים ניווניים המתרחשים בדיסקים בגב נגרמים בדרך כלל בעקבות הגיל ומתבטאים בירידה בכמות הנוזלים שבתוכם, ועלולים לגרום לירידה בגמישות הדיסקים והעלאת הסיכון לקרע.
  • עומס מצטבר – ישיבה לא נכונה ועמידה לא בריאה עלולים לגרום לעומסים כבדים על הגב, ועם הזמן להוביל לפריצת דיסק.
  • הרמת משאות בצורה לא נכונה – במקרים בהם מופעלים שרירי הגב התחתון במקום שרירי הרגליים והירכיים בעת הפעלת הגוף למטרת הרמת משאות כבדים, תנועה פתאומית עלולה להביא לפריצת דיסק. בנוסף, גם עבודה פיזית לאורך זמן עלולה להביא להידרדרות הדרגתית ובסופו של דבר לפגיעה ממשית בדיסק.
  • גנטיקה – בשנים האחרונות, מחקרים רבים מרחבי העולם מראים שהאפשרות לפריצת דיסק עוברת מדור לדור. הדרך למנוע אותה היא כמובן לדאוג לאורח חיים בריא הכולל הרמה נכונה של משאות, יציבה נכונה בישיבה ובעמידה ועוד.
  • תאונות – תאונות דרכים, נפילות וכד' גורמים לעומס פתאומי רב על החוליות שדוחסות את הדיסקים על לפריצת הנוזל מתוכם.

  "מרפאת הסוף לכאב" במרכז איתן – המומחים לרפואה משלימה

  אם אתם קוראים שורות אלו, קרוב לוודאי שאתם סובלים מכאבי גב בלתי נסבלים. אנחנו לחלוטין מסכימים שהגיע הזמן לטפל בבעיה, ובדרך בריאה וטבעית ללא שימוש בתרופות וכימיקלים אחרים. ב"מרפאת הסוף לכאב" במרכז איתן אנו מטפלים בבני אדם תוך שאיפה להחלמה מלאה ומהירה. חסכנו ניתוחים מיותרים רבים למאות מטופלים מרוצים.

  לא רבים מודעים לכך שרוב הכאבים ומגבלות התנועה נובעים מתסמונת הכאב השרירי מחתלתי. הנחלת דרכים לאורח חיים בריא יפחיתו את הסיכוי לחזרת הבעיה בעתיד. אנו כאן גם כדי להזכיר לכם כיצד נראים חיים ללא כאבים!

  לצד המומחים שלנו שייעצו, ילוו ויטפלו בכם במקצועיות ואמינות לאורך כל תהליך השחרור מהכאב, פועלת במרכז איתן "מכללת איתן" להכשרת מטפלים בתחום הרפואה המשלימה ולמבקשים לשפר את המודעות והמיומנויות לטובת אורך חיים בריא. 

   

  טיפול בפריצת דיסקטיפול בפריצת דיסק 

  "מרפאת הסוף לכאב!" אשר פועלת תחת מרכז איתן, מעניקה לאנשים רבים את ההזדמנות ליהנות מטיפול בפריצת דיסק, אשר אינו כולל תרופות בעייתיות או ניתוחים מסוכנים.

  במרפאה ניתן יהיה לקבל טיפול ייחודי מידיו של ד"ר איתן לוי PhD – מומחה רב-תחומי לרפואה טבעית ופארא-רפואית, אשר יעזור גם לכם להיפטר מהכאב וללמוד את הדרך חזרה לחיים בריאים יותר ונטולי כאבים ומגבלה תנועתית.

  אל תמהרו לפנות אל הפתרון הניתוחי, צרו קשר עם מרפאת הסוף לכאב של מרכז איתן, על מנת לקבל מידע נוסף אודות האפשרויות השונות שעומדות בפניכם לטיפול מיידי ויעיל בפריצת דיסק, בין אם צווארי או גבי.

   

  טיפול בפריצת דיסק – אין סיבה להמשיך ולסבול

  טיפול בפריצת דיסק נועד לאפשר לאנשים רבים לזכות חזרה בחיים נטולי כאבים, ללא מגבלה בתנועה. חשוב לציין כי כיום ישנו מגוון רחב של שיטות טיפול שונות, אשר מונעות הליכים כירורגיים מצד אחד וטיפולים שאינם פולשניים מצד שני. זכרו כי לניתוחים ישנם סיכונים רבים והם מותירים צלקות, כך שמוטב יהיה להתחיל בטיפול יעיל שאינו פולשני ואינו דורש הרדמה.

  "מרפאת הסוף לכאב!" מעניקה לכם את ההזדמנות להכיר לעומק את שיטת אית"ן – איזון תנועתי פונקציונלי, אשר סייעה עד כה לאינספור אנשים בהפחתת הכאבים לצד שיפור טווח התנועה. טיפול זה עזר לאנשים רבים להימנע מניתוח ומתלות בנוגדי דלקת ומשככי כאבים. אין סיבה להמשיך ולסבול מכאב יום יומי חריף אשר מונע מכם לחיות את החיים כפי שאתם רוצים.

  חשוב לציין כי חלק בלתי נפרד מהטיפול ההוליסטי יכלול לימוד של הרגלים בריאים חדשים, אשר נועדו להוביל אתכם בהדרגה ובקצב האישי שלכם אל יציבה נכונה וניהול אורך חיים בריא יותר ונטול כאבים.

   

  רוצים לעזור לאחרים?

  "מכללת איתן", אשר במרכז איתן, מכשירה מטפלים בתחום הרפואה המשלימה במגוון רחב של נושאים, זאת לרבות – רפלקסולוגיה, עיסוי באבנים חמות ועיסוי שוודי, כוסות רוח ואף דיקור סיני ועוד… כך שבמידה ואתם מעוניינים לעזור לאנשים להיפטר מן הכאב ולהקל על חייהם באופן משמעותי, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המכללה בהקדם ולבחור את תחום הלימודים המעניין אתכם.

  למעבר לדף פרטי הקורסים לחצו כאן

  מאמרים נוספים רלוונטים

  חטטת

  ראה אקנה

  תסמונת דה קרביין

  ערגה סבלה מכאבים חזקים ומנפיחות בראש עצם החישור [RADIUS], שהפריעו לה בתיפקוד היד. בסיום טיפול אצל ד"ר איתן לוי PhD, הכאבים פחתו מאוד והנפיחות חלפה. […]

  כאבי ישבן

  שמוליק הגיע עם כאבי גב תחתון ובישבן וחוסר אפשרות להתכופף כדי לגרוב גרביים ולנעול נעליים. בסיום הטיפול של ד"ר איתן לוי PhD הכאבים חלפו והתנועה […]
  לייעוץ עם המכללה
  לייעוץ עם המרפאה
  לייעוץ עם הכנסים

  מכללת איתן

  מרפאות "הסוף לכאב"

  כנסים ואירועים

  קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

  052-2548381

  טיפול בכאבים וריפוי טבעי

  052-2548381

  בכל מקום בארץ ובחו”ל

  052-2548381

  רוצה שנתקשר אליך?

  מלא/י את הפרטים הבאים

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
   Call
   Mail