מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

פריצת דיסק בצוואר

בעמוד השדרה מתרחשים במהלך השנים תהליכים ניווניים, הקשורים בעיקר לגיל האדם. אלה עלולים להביא בסופו של דבר להתפרצות פריצת דיסק בצוואר, עקב לחצים מכניים, היוצרים קרעים בטבעת האנולוס, השומרת על הנוזל הפנימי של הדיסק. הנוזל הפנימי משתחרר דרך הקרעים הקטנים שנוצרו, וכך נוצרת פריצת דיסק בצוואר.

"מרפאת הסוף לכאב" של מרכז איתן אמונה על יישום הרפואה המשלימה, מעסיקה מטפלים מקצועיים ומיומנים בתחומם. הטיפול הניתן טבעי ומטרתו להחזיר במהרה את החולה לשגרת חיים נטולת כאבים.

תסמיניה של פריצת דיסק בצוואר

פריצת דיסק בצוואר עלולה להתרחש בעקבות חבלה או תנועה פתאומית ולא נכונה, מתהליך ניווני הדרגתי, או בשל שחיקתו של הדיסק. בעקבות איבוד הנוזל שבתוכו, הופך הדיסק לשחוק, מאבד את האלסטיות ובעקבות כך – שתי החוליות שמעל ומתחת לדיסק עלולות לפגוע בו בזו ולהקרין כאבים בנקודות שונות בגוף:

  • כאבי צוואר
  • כאבי כתף מוקרנים מהצוואר
  • כאבים בין השכמות
  • חולשה בגפיים
  • סחרחורות, כאבי ראש ומיגרנות בדרגות שונות
  • הירדמויות ונימולים בכפות הידיים, אצבעות הידיים והזרועות

ללא זריקות, ללא תרופות וללא ניתוחים – רק במרפאת הסוף לכאב שבמרכז איתן!

ב"מרפאת הסוף לכאב" של מרכז איתן עוסקים באנשים, ולא במחלות – הרפואה המשלימה דוגלת בכך שהאדם הוא ישות אחת הבנויה מגוף ונפש, הפועלים באיזון מלא. כאשר אחד מהם מתערער מסיבה כלשהי, הדבר קורה מסיבות עמוקות יותר, וכך גם השני מתערער גם הוא. מטרתנו היא לא רק לרפא, כי אם להנחיל ללקוחותינו אורח חיים בריא יותר וללמד אותם כיצד לאמץ את שיטותיה של הרפואה המשלימה למניעת תחלואים כאלו ואחרות בעתיד.

אנו מזמינים אתכם לאפשר לנו ללוות אתכם יד ביד לרפואה שלמה וחיים בריאים ותקינים יותר. צרו עמנו קשר בהקדם ובואו להרגיש טוב יותר – ללא זריקות, תרופות או ניתוחים מיותרים! לא רבים מודעים לכך שרוב הכאבים ומגבלות התנועה נובעים מתסמונת הכאב השרירי מחתלתי. אנו כאן גם כדי להזכיר לכם כיצד נראים חיים ללא כאבים!

לצד המומחים שלנו שייעצו, ילוו ויטפלו בכם במקצועיות ואמינות לאורך כל תהליך השחרור מהכאב, פועלת במרכז איתן "מכללת איתן" להכשרת מטפלים בתחום הרפואה המשלימה ולמבקשים לשפר את המודעות והמיומנויות לטובת אורך חיים בריא.

פריצת דיסק בצוואר

מאמרים נוספים רלוונטים

דלקת בגיד הכתף

דלקות גידים נגרמות בדרך כלל בשל עומס יתר על האזור, וכבר מזמן אינן נחלתן של הספורטאים בלבד. דלקת גיד בכתף הפכה לשכיחה עם הזמן גם […]

צליפת שוט

ראה כאבי צוואר

אירוע מוחי

יעקב קיבל אירוע מוחי ובמשך שבועיים כמעט לא דיבר, מיעט ללכת והיה שרוי בדיכאון.  לאחר טיפול משולב ביעקב, אשתו של יעקב שלחה הודעה זו, בו היא […]
לייעוץ עם המכללה
לייעוץ עם המרפאה
לייעוץ עם הכנסים

מכללת איתן

מרפאות "הסוף לכאב"

כנסים ואירועים

קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

03-674-3403

טיפול בכאבים וריפוי טבעי

052-254-8381

בכל מקום בארץ ובחו”ל

052-254-8381

רוצה שנתקשר אליך?

מלא/י את הפרטים הבאים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail