מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

קורס הילינג

קורס הילינגבקורס הילינג תגלו שיטת ריפוי אשר מאפשרת לכם לתעל אנרגיה אל המטופל, שיכול להשתמש בה לתועלתו הבריאותית.

במהלך הקורס במכללת איתן תוכלו גם אתם ללמוד טכניקות שונות אשר מטפלות בשדה האנרגטי של האדם. הקורס נועד להכשיר את המטפלים המקצועיים של הדור הבא, אשר יטפלו בחסימות פיזיות ורגשיות של גוף האדם אשר נגרמות בבסיסן מחסימה אנרגטית.

 

קורס הילינג – מנצלים את האנרגיה למטרה טובה

הילינג זו למעשה אחת משיטות הטיפול ברפואה המשלימה אשר מתעלת אנרגיה מגופו של המטפל לגופו של האדם הזקוק לעזרה, בכך למעשה מביאה לשיפור במצבו הבריאותי של המטופל או מסייעת בהפגת מתחים ולחץ. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות מגע כפות הידיים של המטפל על גבי גופו של המטופל, ותיעול האנרגיה למקום הנכון במטרה להביא את הגוף והנפש לאיזון.

אם גם אתם רוצים לסייע לאנשים לשקם את עצמם, הן בבחינה פיזית והן רגשית, הרי שפניה אל קורס הילינג תהיה זו שתגשים את מטרותיכם ותקנה לכם את הכלים והטכניקות השונות הנדרשות בשיטת ריפוי זו. במסגרתו של הקורס תלמדו להכיר את המבנה האנרגטי שלנו כבני אדם, את שיטות המגע האנרגטי המרפא ואת הטכניקות השונות לזיהוי חסימות ושחרורן.

 

קורס הילינג – בוחרים בחוויית לימודים מעשירה

במידה וגם אתם רואים את עתידכם בתור הילרים ורוצים להביא לשיפור בחייהם של אנשים במצוקה, הרי שקורס זה הוא בדיוק מה שאתם צריכים. מכללת איתן מזמינה אתכם להצטרף אל שורותיה ולקחת חלק בקורסים שונים בתחום הרפואה המשלימה. כלל הקורסים מועברים על ידי המרצים והמדריכים המנוסים ביותר בתחומם, זאת מתוך מטרה לספק בעבור כל סטודנט את הידע וסט הכישורים הנחוצים שלו לשם ביצוע עבודתו בצורה המדויקת והיעילה ביותר.

במכללה תוכלו לרכוש ידע נרחב מכל תחומי התרפיה המשלימה, להכיר את יסודות תורת ההילינג והטכניקות השונות בהן ניתן לעשות שימוש ואף לבחור בהשלמת הכשרתכם עם שילוב של טיפולי מגע שונים, לרבות רפלקסולוגיה ועיסויים שונים.

למעבר לדף פרטי הקורס לחצו כאן

מאמרים נוספים רלוונטים

קורס עיסוי בכיסא בשיטת AMMA

משתמשים בשיטה זו בארץ במיוחד במשרדים ובאירועים. השיטה נפוצה בכל העולם: בשדות תעופה, במשרדים, בחברות הייטק וכו'. הטיפול מתבצע על בגדים על פלג הגוף העליון (מהאגן […]

סדנת טאי צ'י (טאי צ'י צ'ואן)

צ'י משפר איכות חיים ואריכות ימים טאי צ'י, בעידן המודרני, הינה טכניקת תירגול רכה ובריאותית, הנקראת גם "מדיטציה בתנועה". היא פופלארית מאוד בסין וברחבי העולם […]

קורס חשיבה חיובית

קורס חשיבה חיובית, חשיבה חיובית, סדנת חשיבה חיובית
לייעוץ עם המכללה
לייעוץ עם המרפאה
לייעוץ עם הכנסים

מכללת איתן

מרפאות "הסוף לכאב"

כנסים ואירועים

קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

052-2548381

טיפול בכאבים וריפוי טבעי

052-2548381

בכל מקום בארץ ובחו”ל

052-2548381

רוצה שנתקשר אליך?

מלא/י את הפרטים הבאים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail