מילאתם פרטים? מעולה! קבלו מאיתנו:
שיחת טלפון אליכם בהקדם
בריאותון בחינם
שובר הנחה לטיפול ראשון
מלאו פרטים כאן ותענו בהקדם:

טיפול בסחרחורת / ורטיגו

עונג סבלה מסחרחורות במשך יומיים.
הרופא לא הצליח לאבחן את הסיבה.
בכל פעם ששכבה חזרה הסחרחורת.
בטיפול קצר של ד"ר איתן לוי PhD,
הבעייה נפתרה !
  מ' הגיע במצב קשה, עם סחרחורות,
שגרמו לו ליפול ברחוב.
לאחר הטיפול נעלמו הסחרחורות
והוא מרגיש יציבות.
  

שיטות טיפול בסחרחורת

הסובלים הרבים מסחרחורות ומתחושות ורטיגו, מתקשים לנהל את חייהם באופן תקין. קיימים סוגים רבים של סחרחורת, ויש אפשרויות רבות של טיפול בסחרחורת בשיטות קונבנציונליות, ואף יותר מכך – בשיטות משלימות. "מרפאת הסוף לכאב" במרכז איתן מקבלת לקוחות רבים הסובלים מסחרחורת. לרבים אין שמץ של מושג שהבעיה השכיחה שלהם עשויה לחלוף, לעתים עם שתיית כוס מים ומנוחה טובה.

טיפול בסחרחורות ובתחושת ורטיגו בדרך טבעית

שיטות הרפואה המשלימה מתבססות על תפיסה הוליסטית הרואה באדם מכלול המורכב מגוף ונפש, שאינם ניתנים להפרדה. ניתנת ההתייחסות גם לגוף וגם לנפש, תוך שאיפה לאיזון מושלם. כאשר האיזון מופר, האדם נמצא בסכנת חולי והגוף מאותת על חולי אפשרי בדרך זו. טיפול בסחרחורות ובתחושות ורטיגו ברפואה המשלימה מתבצע בדרכים רבות, שיכולות להחזיר את האדם לאיזון ולהחלמה ואף מומלץ כאורח חיים מניעתי:

  • טיפול בנקודות טריגר
  • עיסוי נקודות לחיצה
  • דיקור סיני
  • תרגול נשימות
  • שמן מנטה
  • מנוחה בשעות קבועות ומספקות
  • תזונה נכונה
  • הקפדה על שתיית מים
  • ועוד

 

אינכם חייבים לסבול !

רפואה משלימה היא שם כולל למגוון שיטות ריפוי וטיפול לפיהן גוף האדם ונפשו הינם מכלול מאוזן, ובמקרה ואחד הרבדים מתערער, ההשלכות יופיעו כחולי, מצבי רוח וישפיעו גם על הרובד השני. כשהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת תשובות, נכנסת לפעולה הרפואה המשלימה ובדרכיה הקסומות והכל כך פשוטות, מובילה את החולה בדרך הנכונה להחלמה מהירה ואורח חיים בריא לאורך כל חייו. לא רבים מודעים לכך שרוב הכאבים ומגבלות התנועה נובעים מתסמונת הכאב השרירי מחתלתי.

אנו ב"מרפאת הסוף לכאב" של מרכז איתן פועלים במטרה להנחיל ללקוחותינו כלים לשיפור אורח חייהם והחלמה מהירה מהתחלואה ממנה הם סובלים. עליכם לזכור שאינכם חייבים לסבול! גם אם נדמה לכם שהתרגלתם, אנו כאן גם כדי להזכיר לכם כיצד נראים חיים ללא כאבים! מנהל המרפאה הוא ד"ר איתן לוי PhD, מחבר רב-המכר "חיים ללא כאבים". 

לצד המומחים שלנו שייעצו, ילוו ויטפלו בכם במקצועיות ואמינות לאורך כל תהליך השחרור מהכאב, פועלת במרכז איתן "מכללת איתן" להכשרת מטפלים בתחום הרפואה המשלימה ולמבקשים לשפר את המודעות והמיומנויות לטובת אורך חיים בריא. 

 

מאמרים נוספים רלוונטים

הסתיידות בגידי הכתף

רם סבל מכאבי צוואר וממגבלה בתנועות הידיים. רופאים איבחנו "הסתיידות בגידי הכתפיים". הטיפולים שקיבל לא שיפרו את המצב. לאחר טיפול אצל ד"ר איתן לוי PhD […]

רעד בידיים - רעד ראשוני, רעד תנועתי, רעד יציבתי

  שמואל סבל במשך כ-3 שבועות מרעד בלתי מוסבר בידיים והוא חשש מאוד שמדובר בפרקינסון. הרופאים לא מצאו לזה לא הסבר ולא פיתרון. לאחר טיפול […]

בצקת

לירי סבלה מבצקת ביד ימין (באמה) במשך 7 שנים. חששה מהטיפול הרפואי הקונבנציונלי ונמנעה ממנו. לאחר טיפול אחד של ד"ר איתן לוי PhD, בשיטת "איזון […]
לייעוץ עם המכללה
לייעוץ עם המרפאה
לייעוץ עם הכנסים

מכללת איתן

מרפאות "הסוף לכאב"

כנסים ואירועים

קורסים וסדנאות ברפואה טבעית

052-2548381

טיפול בכאבים וריפוי טבעי

052-2548381

בכל מקום בארץ ובחו”ל

052-2548381

רוצה שנתקשר אליך?

מלא/י את הפרטים הבאים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail